Ніж складаний WK 0297
Складаний ніж WK 0297 – міцний та надійний складаний ніж, який підійде, як до повсякденного використання у місті (EDC), так і для туристичних походів. До головних переваг WK 0297 можна віднести :
- Міцну, але при цьому легку суцільнометалеву конструкцію. Ніж 170 г, що для такого ножа звсім небагато.
- Всі поверхні ножа мають покриття black stonewash, що не тільки захищає їх від слідів використання і подряпин, а й придає ножу елементи тактичного дизайну.
- Довжина клинка – 82 мм, товщина – 2,8 мм. Геоемтрія клинка – американський танто. Ножі такого типу відомі своєю прочністю, та здатністю не тільки добре різати, але й успішно пробивати та проколювати досить щільні матеріали. Більше про ножі типу американський танто читайте у нашому блозі.
- На обусі клинка розташований спеціальний підйом с чіпкою насічкою. Сюди під час роботи можна перенести великий палець руки, що тримає ніж, і таким чином підсилити різ.
- Клинок, виготовлений із нержавіючої сталі 5Cr15MoV має додаткове покриття типу Black Stonewash. Все це робить його стійким до корозії та різного роду невеликих пошкоджень на кшталт подряпин.
- Клинок фіксується за допомогою надійного, перевіреного часом, замку типу Liner Lock.
- Пружина-ассист значно прискорює розкриття ножа та фактично робить його напівавтоматичним.
- Сталева кліпса надійно зафіксує ніж на кишені.
- На тильній частині рукояті розташований отвір для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 170 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 116 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴







