Складаний ніж SKIF Jock — представник нового покоління EDC ножів Skif, створеного 2022 року. Особливістю нового покоління Skif є різноманітність варіацій, які між собою вирізняються габаритами, матеріалом виготовлення накладок, колірними виробленнями, а також обробкою клинка (SW і BSW).
Модель Jock характеризується наявністю широкого клинка з високими прямими спусками, завдяки чому його різальні якості будуть чудовими.
Клинок ножа виготовлений із легованої сталі 8Cr13Mov, яка вирізняється гарними антикорозійними властивостями та легкістю в заточуванні.
Залежно від моделі, для захисту клинка від потертостей і подряпин використовується обробка Stonewash або Black Stonewash.
Ніж відкривається за допомогою шпеника або фліпера, що створює своєрідний упор для руки, що стане в пригоді під час силового проколу. Завдяки системі кулькопідшипників вихід клинка плавний і не вимагає чималого зусилля під час відкривання.
Як механізм фіксації застосовується замок Liner-Lock. Завдяки вибірці на лайнері пружина замка легко намацується, що робить процес закривання ножа зручнішим.
Залежно від модифікації в лінійці можуть використовуватися накладки G10 або з алюмінію, який виготовлений у різних кольорах. Є двопозиційна кліпса глибокої посадки, яку за потреби можна зняти та встановити на іншу сторону. На бекспейсері є отвір для темляка.
Нож SKIF Jock можна назвати типовим/"різаком/", застосовним в умовах міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UL-002BSWB |
| Мoдель. | Jock |
| Загальна довжина | 218 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 180 ₴


