Складаний ніж Grand Way 6763 EW — джентльменський ніж у сучасному виконанні
Grand Way 6763 EW — легкий та компактний складаний ніж, виконаний у класичному джентльменському стилі. Ідеально підходить для повсякденного використання в міських умовах, особливо у поєднанні з діловим одягом.
Особливості моделі:
- Клинок довжиною 94 мм виготовлений зі сталі 420, що відзначається хорошою стійкістю до корозії та легко піддається заточуванню. Ця сталь є поширеним вибором серед виробників ножів бюджетного сегменту.
- Геометрія леза з увігнутими спусками забезпечує клинку здатність до чудового легкого різання.
- Компактні розміри у складеному стані та надзвичайно мала вага (лише 57 г) дозволяють комфортно носити ніж у кишені піджака чи брюк.
- Руків’я з міцного зносостійкого композиту G10 — практичне, надійне та приємне на дотик. Матеріал витримує перепади температур, не ковзає і тому широко застосовується у ножовій індустрії.
- Замок типу Liner Lock надійно фіксує клинок у робочому положенні.
- У конструкції осового вузла використано підшипники, що забезпечують плавне та швидке відкривання леза.
- Дизайн ножа розроблений за участі Grand Way. Він стриманий, стильний і функціональний.
- Наявна кліпса для фіксації ножа на кишені, на задній бонці можна закріпити темляк.
Для чого потрібний цей ніж:
Grand Way 6763 EW належить до типу так званих «джентльменських» ножів. Так зазвичай називають стиль компактних складаних ножів, створених для носіння з класичним або просто міським. Джентльменські ножі вирізняються стриманим дизайном і використовуються здебільшого для виконання нескладних щоденних задач: відкривання листів і пакунків, розрізання шнурів, плівки тощо.
Наявність ножа такого формату дозволяє зберегти охайність і стиль, не вдаючись до використання у побутових справах підручних засобів на кшталт зубів, нігтів чи ключів.
Комплектація:
- Складаний ніж Grand Way 6763 EW
- Кольорова картонна упаковка
Додатково:
Цей ніж комплектується якісним шкіряним чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 57 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 121 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | мистецтв.шкіра |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 12.2 мм |
- Ціна: 296 ₴







