Модель, що дістала свою назву, завдяки своєму дизайну. Автори спробували інтерпретувати в лініях моделі Cat риси дикої кішки — витонченість і хижість. Листоподібний клинок, що чимось схожий на котячі кігті, виготовлений із популярної неіржавкої сталі марки CTS BD1N і має високі різальні здібності за невеликих розмірів. Водночас сам ніж дуже практичний і дуже зручний у утриманні. На каркасні напрямні ножа встановлені обтічні накладки з надміцного склотекстоліту G-10, який абсолютно несприйнятливий до погодних умов.
Широка кліпса фіксації ножа на поясі може встановлюватися з будь-якого боку ножа, як для правші, так і для лівші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 54 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C129GP |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса |
| Мoдель. | Cat |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Твердість леза | 60-63 |
| Тип замка | Лайнерлок |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴


