Модель Squeak спроєктована та зроблена для ситуацій, коли на території міста або країни діє нормативне обмеження на розміри клинка або конструктивні особливості складаних ножів. Тому Squeak не має жодних додаткових механізмів фіксації клинка у відкритому положенні, крім суглобового з'єднання клинка з ручкою. Довжина клинка не перевищує 2 дюйми (51 мм), що також не перевищує можливих обмежень. Говорячи про контроль ножа, треба зазначити, що ручка має глибокі підпальцеві виїмки для зручності утримання, а також упор на обуху клинка — для стабільності в керуванні інструментом.
За своїх, здавалося б, незначних розмірів, Squeak — вельми зручний і ефективний кишеньковий ніж для щоденного носіння, який практично не відчуватиметься в кишені штанів або на поясі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 51 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C154PBK |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса |
| Мoдель. | Squeak |
| Загальна довжина | 128 мм |
| Тип замка | Без замка |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | black |
- Ціна: 3 080 ₴


