Grand Way WK 06106 – міцний та надійний складаний ніж для щоденного застосування та туризму.
Особливості конструкції складаного ножа WK 06106
Grand Way WK 06106 – сучасний складаний напівавтоматичний ніж, що легко і швидко відкривається однією рукою завдяки механізму ассисту. Достатньо швидкого натискання або різкого клацання по виступу-плавнику і клинок приходить у робоче положення і надійно фіксується пружиною замку frame lock. І ваш ніж готовий до роботи!
Клинок
Клинок ножа виготовлений із нержавіючої сталі 5Cr15MoV. Це – якісна нержавіюча сталь. Клинки з неї дійсно не іржавіють і легко заточуються.
Сам клинок має форму близьку до американського танто, дуже прочного та ефективного профіля клинка, що отримав велику популярність у всьому світі. Ножі танто настільки цікаві, що заслуговують окремої розмови. Про всі подробиці ви можете дізнатись із статті у нашому блозі.
Товщина клинка в обусі – 2,8 мм. У робочому положенні клинка фліппер працює як надійний упор для руки.
Клинок ножа Grand Way WK 06106 дозволяє не тільки різати, а й досить точно колоти. Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково збільшена покриттям. Матове лезо не блищить і не відбиває сонячне світло.
Колодка
Колодка ножа сформована парою лайнерів. Один зроблений зі сталі та вкритий накладкою з композиту G10, відомого своєю міцністю та несприйнятливістю до вологи та інших впливів зовнішнього середовища. Другий - цільнометалевий, несе на собі пружину замка frame lock, відомого своєю виключною надійністю. Зверніть увагу, складаний ніж з замком цього типу не так часто знайдеш за такою доступною ціною!
Накладка має приємно шорстку структуру. Рукоять ергономічна і зовсім не ковзає в руці.
Сталева кліпса, розташована з правого боку рукояті, дозволяє надійно закріпити ніж на зрізі кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 160 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 124 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10, Метал |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 31.5 мм |
- Ціна: 459 ₴








