Grand Way WK 06181 – якісний складаний ніж для щоденного використання
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
- компактні габарити у складеному стані;
- повністю функціональний клинок довжиною 82 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
- надійний замок типу Liner Lock;
- вдалий дизайн;
- на'явність tip up кліпсі для посадки ножа на кишеньку;
- доступна ціна.
Grand Way WK 06181 – по-справжньому актуальний складаний EDC ніж. Компактність, функціональність і надійність роблять його чудовим повсякденним різальним інструментом, як для сучасного городянина так і для туриста або рибалки.
Руківя складається з пари сталевих лайнерів, покритих накладками з композиту G10. Поверхня накладок має приємну на дотик текстуру, яка підвищує зчеплення з долонею.
Кліпса акуратна, низькопрофільна. Не тиснути біля долоню. Досить глибоко та надійно садить ніж на кишеню.
За бажанням, ви можете закріпити на ножі темляк. Спеціальний отвір (звичайний елемент сучасних ножів EDC) є і в цій моделі від Grand Way.
Клинок ножа має досить оригінальну форму, що трохи нагадує гібрид між профілями дроп пойнт та шипфут. Вістря клинка спрямоване вперед і досить міцне. Таким вістрям зручніше скоріше прорізати щось, ніж проколювати. Хоча, за потреби, зрозуміло, колоти цим ножем можна цілком успішно.
Матеріал клинка – сталь 8Cr14MoV. Достатньо висока твердість і здатність довго підтримувати гостроту ріжучої кромки давно зробили цю нержавійку однією з найпопулярніших у ножовій індустрії.
Якщо ви підшукуєте для себе або на подарунок надійний універсальний складаний ніж за розумною ціною, зверніть увагу на Grand Way WK 06181. Він відмінно вам підійде.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 143 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Додаткова інформація | Підшипник у осьовому вузлі |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr14MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash, Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 29.5 мм |
- Ціна: 907 ₴









