Grand Way WK 06189 – недорогий складаний ніж для щоденного використання
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
- компактні габарити у складеному стані;
- повністю функціональний клинок довжиною 82 мм;
- надійний замок типу Liner Lock;
- вдалий дизайн;
- доступна ціна.
Складаний ніж WK 06189 відрізняється пустельно-тактичним дизайном, досить популярним серед любителів мілітарі тематики.
Рукоять кольору coyote (однотонний колір коричневого відтінку, що нагадує забарвлення лугового вовка – койота, який буквально зливається з місцевістю, що вигоріла під палючим південним сонцем) і клинок типу американський танто виглядають дійсно «тактикульно», добавляючи цьому ножу кілька додаткових балів у категорії «за стиль та зовнішній вигляд».
Клинок досить цікаво оформлений цілим поєднанням покриттів типу Black Stonewash та Satin Finish, що надає йому додаткової виразності та характеру. Та й вкриватись подряпинами такий клинок буде набагато менше, чим звичайний.
Просто погляньте на фото, за досить скромну суму ви можете стати власником сучасного складаного ножа в грамотному мілітарі дизайні. Одне це є достатньою рекомендацєю, щоби зупинити на ньому свій вибір.
Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, придбайте Grand Way WK 06189 i просто користуйтеся ним, колі знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІ — 2| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WK |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 138 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 116 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash, Satin Finish |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 28.1 мм |
- Ціна: 672 ₴








