Grand Way WK 06243 – якісний складаний ніж для щоденного використання
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
- компактні габарити у складеному стані;
- повністю функціональний клинок довжиною 88 мм має форму Drop Point та пласкі спуски від обуха, він однаково добре буде і колоти, і різати;
- надійний замок типу Liner Lock;
- вдалий дизайн;
- на'явність tip up кліпсі для посадки ножа на кишеньку;
- доступна ціна.
Grand Way WK 06243 повністю відповідає вимогам до сучасного складаного ножа. Він чудово підійде активній і практичній людині, яка цінує надійність і знає ціну грошам.
Grand Way WK 06243 – складаний ніж із замком типу liner lock. Його обтічні форми красиві і дозволяють йому не чіплятися за вміст вашої кишені чи одяг. Сталеві лайнера покриті приємними на дотик накладками із чорного G10 (матеріалу міцного та зносостійкого).
Клинок – акуратний drop point з високими спусками виконаний з якісної нержавіючої сталі 8Cr14MoV.
Розкривається ніж легко, однією рукою, зачепом за плавець-фліпер або невеликий підпальцевий отвір. Ніяких шпеньків, що стирчать з клинка, немає. Знов-таки зроблено це, щоби ніж не чіплявся за вашу кишеню нічим крім кліпси.
Сама кліпса сталева. Не переставляється. Вона забезпечує надійну посадку ножа на кишеню. Що, в принципі, для сучасних EDC-ножів є своєрідним стандартом.
Також на руків’ї розташовано темлячний отвір.
Якщо ви бажаєте купити простий, надійний та зручний складаний ніж для повсякденного використання, то Grand Way WK 06243 – чудовий кандидат на цю роль. Купуйте його, посадіть на свою кишеню і користуйтеся, коли знадобиться. Адже саме для цього такі складані ножі і створені.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — A| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 140 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 111 |
| Додаткова інформація | Підшипник у осьовому вузлі |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr14MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 24.9 мм |
- Ціна: 886 ₴









