21279 - 2 є типовим метальним ножем. Його листоподібна форма у поєднанні з рукояттю-хвостовиком, позбавленою накладок, є досить популярною і поширеною.
В даному випадку зовнішній вигляд та конструкція є чисто утилітарними, продиктованими практикою та багаторічним досвідом. Рукоять без накладок не боїться ударів об ціль у разі невдалого кидка, а листоподібна форма клинка має відмінну проникаючу здатність. Не дивно, що метальні ножі подібної форми з'явилися сторіччя тому і продовжують використовуватися досі.
Сталь марки 420, з якої виготовлений ніж, також добре підходить саме для метальних снарядів. Вона є досить в'язкою і тому стійка до бічних і ударних навантажень та не є крихкою.
До того ж, цей сорт сталі чудово пручається корозії.
Головною відмінністю моделі 21279 - 2 від аналогічної 21279 - 1 є стійке чорне покриття типу Black Oxide (не плутати зі звичайною фарбою). Воно додатково захищає ніж від корозії та дрібних пошкоджень на кшталт подряпин. Ну а ще воно надає ножу того не блискучого тактичного вигляду, який так цінують деякі любителі мілітарі тематики.
У комплекті з ножем йде тканинний чохол та кольорова картонна коробка.
Усі характеристики метального ножа 21279 -2 вдало збалансовані, а ціна більш чим доступна. Все це робить його вдалим вибором для всіх бажаючих купити гарний метальний ніж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 92 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 104 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Паковання | картонна упаковка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 30.8 мм |
- Ціна: 323 ₴




