
Нож Lionsteel TM1 CB Solid LockBack Carbon Fiber Black
12 730 ₴
- В наявності
- Код: 392059
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Черговим результатом успішної співпраці компанії Lionsteel і дизайнера ножів Michele Pensato (aka 'Molletta') стала модель TM1. Оригінальний агресивний дизайн клинка, у поєднанні з використаною для його виготовлення сталлю Uddeholm Sleipner забезпечують високу зносостійкість, опірність до сколювання і прекрасні показники різання. Надійне замикання клинка здійснюється за допомогою модернізованого замка белок, а плавність відкривання/закривання і брак люфтів — завдяки застосуванню кулькопідшипників і використанню технології IKBS (сокр від англ. Ikoma Korth Bearing System). Форма кліпси дає змогу розташувати ніж максимально глибоко в кишенях одягу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionsteel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TM1 CB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина клинка, мм | 86 |
| Довжина загальна, мм | 207 |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса, склобій, 2-позиційна кліпса, склобій |
| Мoдель. | TM1, TM1 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Uddeholm Sleipner |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Відкривання ножа | Рифлена шайба (Thumb Disk) |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 60-61 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 730 ₴


