Нескладаний ніж 2518 TJ доволі недорогий, але якісно зроблений та надійний фікс, який з успіхом можна використовувати для туристичних походів та бушкрафту. Він добре збалансований та міцний (конструкція фул танг). Лезо ножа зроблене з якісної нержавіючої сталі 440С, яка дозволяє йому довго залишатись гострим та не іржавіти. Профіль леза максимально універсальний, ним з успіхом можна колоти, різати, стругати та навіть рубати. Такий ніж стане у нагоді у безлічі похідних справ від розведення багаття до приготування їжі.
Накладки руків'я ножа зроблені з міцного та легкого, стійкого до зносу та впливу вологи композиту G10. Приємно шорстка текстура накладок додатково підвищує надійність зчеплення руків'я з мокрою долонею. Самі накладки закріплені гвинтами з прямим шлицем, що значно полегшує можливий ремонт та кастомізацію ножа.
На руків'ї розташований темлячний отвір.
В комплекті з ножем продаються міцні піхви з щільної тканини на кшталт кордури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 208 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 118 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Фіксований мечок |
| Паковання | картонна упаковка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 853 ₴







