Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення двостволок в розібраному стані.
Ударостійкий пластик ABS не боїться найсуворішого умов експлуатації, в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Кодові замки виготовлені зі сталі і дозволяють встановити комбінацію з трьох цифр для захисту вмісту кейса.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Характеристики
| Вага, кг | 3,7 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | 840х263х60 мм |
| Довжина, см | 84 см |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Negrini |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 003 ₴





