
Щока регульована FAB з планкою Пікатінні для приклада GL-SHOCK з амортизатором, чорна
1 537 ₴
- В наявності
- Код: 7000081
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щока для регулювання висоти прикладу GL-SHOCK, дозволяє комфортно стріляти з оптикою різних розмірів.
• Надійна і міцна конструкція.
• Трьохпозиційне регулювання.
• Проста установка, немає потреби в послугах зброяра.
• Виготовлений з міцного композитного матеріалу.
• Планка Picatinny дозволяє встановити різноманітні аксесуари, добре підходить для встановлення додаткового патронташу
Характеристики
| Висота | 133-163 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Вага, г | 117 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 134 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴


