
Потиличник / монопод FAB для приклада GL-SHOCK або GL-MAG, чорний
4 187 ₴
- В наявності
- Код: 7000082
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затилок MBA з сошкою. Дозволяє вдосконалити приклади GL-SHOCK або GL-MAG. У затилок вбудована сошка з пружиною, що дозволяє регулювати висоту встановлення прикладу на землю або іншу поверхню. Дозволить з комфортом стріляти на далекі дистанції.
Переваги:
Дає додатковий упор для виконання точних дальніх пострілів
Надійний механізм виключає випадкове складання
Легко складається і розкладається, необхідно одне натискання на кнопку
Потиличник виготовлений з високоякісної нековзної гуми
Два рівні регулювання висоти
Міцна конструкція з полімерного композиту і алюмінію 6061
Характеристики
| Висота | 133-283 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Вага, г | 216 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 29 мм |
| Матеріал | Гума \ Пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 187 ₴



