
Потиличник FAB для прикладів GL-SHOCK, GL-MAG, GK-MAG, чорний
1 113 ₴
- В наявності
- Код: 7000083
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затилок ARP Assault Rubberized Butt-Pad дозволяє значно підвищити зручність експлуатації прикладів GL-SHOCK, GL-MAG або GK-MAG.
Особливості:
Ідеальна вкладка, навіть при використанні бронежилета
Дозволяє швидше міняти стрілецькі хвати, при веденні стрільби на близьких дистанціях
Виготовлений з міцного полімеру, зверху покритий гумою
Нековзка поверхня дозволяє вкладатися швидко і стабільно
Характеристики
| Висота | 131 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Вага, г | 81 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 27 мм |
| Матеріал | Гума \ Пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴



