Поєднання зручності та функціональності, що не має собі рівних в оригінальному пістолетному руківї AK47. Текстуровані виступи на пальцях та рифлена поверхня забезпечують надійне захоплення мокрими руками або руками у рукавичках. ● Призначений для AK47 ● Повнорозмірне пістолетне руків'я замінює більш тонке оригінальне руків'я для повного захоплення ● Кут захвату повторює M16, але не впливає на контакт зі спусковим гачком ● Надійний водонепроникний відсік для зберігання
Характеристики
| Вага, г | 62 |
| Висота | 10,3 см |
| Довжина, см | 8,2 см |
| Матеріал | полімер |
| Модель зброї | АК 47 |
| Країна виробник | США |
| Пакування | Блістер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 3 см |
| Кут нахилу руків'я | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴











