
Приклад телескопічний Fab Defence M4 для "Сайга"
11 925 ₴
- В наявності
- Код: 7000227
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приклад від компанії FAB-DEFENSE - зручний у використанні, розроблений для карабінів Сайга та Вулкан. Плавний вигин щоки робить стрілянину дуже комфортною.
Особливості:
• Ергономічний, гумовий потиличник дозволяє дуже швидко і правильно «вкладатися» в зброю, спрощує процес маневрування і стрільби.
• Змінний адаптер для установки прикладу на різні версії трубок (Mil-Spec і Commercial).
• Відсутні виступаючі частини, які можуть зачепитися за спорядження.
• Конструкція важеля дозволяє не боятися мимовільного складання.
• Два слота для установки швидкознімних антабок.
• Виготовлений з міцного композитного матеріалу, не боїться ударних навантажень.
• Приклад обладнаний герметичним відсіком для зберігання батарейок
Характеристики
| Модель зброї | Сайга |
| Висота | 131 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Пакування | Картонна коробка |
| Вага, г | 417 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 200 мм - 277 мм |
| Матеріал | полімер |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 925 ₴





