
Руків'я пістолетне FAB для AK-47, зелене
1 431 ₴
- В наявності
- Код: 7000442
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолетне руків'я FAB Defense для АК-47/74. Ергономічний дизайн робить поводження зі зброєю комфортнішим. Кут нахилу руків'я знижує втому кисті при тривалому утриманні. Дозволяє швидко змінювати сектор стрільби. Руків'я виготовлене із міцного полімерного композиту. Є відсік для зберігання запасних батарейок
Характеристики
| Модель зброї | АК 47 |
| Висота | 108 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Вага, г | 114 |
| Кут нахилу руків'я | 25 |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 83 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 431 ₴


