
Цівка тактична FAB для AK 47/74, 4 планки, зелена
3 710 ₴
- В наявності
- Код: 7000443
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цівка Fab Defense AK-47 забезпечує оптимальне покращення для AK47/АК74/АК74М/АК100-і серії/САЙГА, що дозволяє використовувати чотири планки Пікатінні для встановлення оптики, рукояті, сошки або будь-яких інших сумісних аксесуарів з Picatinny. Опис: - Включає чотири планки Пікатінні - Забезпечує безпечне встановлення оптичних прицілів та лазерів - покращує теплоізоляцію - Ергономічний дизайн State-of-the-art - Довговічна, зносостійка та легка конструкція -Швидка та проста установка - не вимагає спеціальних навичок зброяра - Виготовлена із посиленого полімерного композиту - Сумісність: AK47/АК74/АК74М/АК100-ті серії/САЙГА
Характеристики
| Модель зброї | АК47 / 74 |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Вага, г | 183 |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 166 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710 ₴


