
Цівка тактична FAB для AK 74У, 4 планки, чорна
3 975 ₴
- В наявності
- Код: 7000452
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КPR являє собою легку та міцну полімерну цівку з чотирма напрямними для платформи АКС-74У. Вона дозволяє встановити чотири планки Пікатінні для встановлення рефлекторних прицілів, рукояток, сошок або іншого аксесуару на основі Пікатінні 1913 року.
Переваги:
Включає чотири планки Пікатінні 1913 року MIL-STD.
Забезпечує безпечну платформу для кріплення рефлекторних прицілів та лазерів
Протестовано в екстремальних умовах, не плавиться та не деформується
Міцна та легка конструкція
Швидка та проста установка, замінює оригінальну цівку
Виготовлений із полімерного композиту, армованого скловолокном.
Сумісність: Варіанти АКС-74У "Кріньків"
Характеристики
| Модель зброї | АК-74 |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Вага, г | 182 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 139 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 975 ₴


