
Труба для приклада телескопічного з амортизатором FAB для AK 47
3 763 ₴
- В наявності
- Код: 7000462
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полімерна армована труба прикладу з амортизатором для AK47
Опис:
Завдяки використанню запатентованої пружини імпульс віддачі відчувається значно менше, особливо при темповій стрілянині. При пострілі енергія спочатку діє на пружину, стискаючи її, і тільки після цього передає енергію в плече стрільця. Це дозволяє значно краще контролювати зброю і спрощує виконання швидкої серії пострілів.
Не потрібні спеціальні навички зброяра для установки
Виготовлена з посиленого полімерного композиту.
Характеристики
| Модель зброї | АК 47 |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Вага, г | 157 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Діаметр | 29 мм |
| Довжина, см | 208 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 763 ₴


