Компанія МОЛОТ випустила чергову і дуже цікаву новинку. А саме Газова трубка для АК з планкою пікатінні.
Цей виріб дозволить замінити штатну газову трубку, на більш вдосконалену.
За допомогою газової трубки для ак з планкою пікатінні нашого виробництва ви зможете дозволити встановити на неї додаткове обладнання, коліматорних приціл, ліхтар або антабку, в залежності від поставленого завдання. Тому як всій довжині цілісно фрезерування корпусу трубки знаходиться універсальне кріплення (планка пікатінні).
Газова трубка для АК виготовлена з трьох частин, цільно фрезерування корпус з матеріалу Евра 20-24, аналог нашого Д16 Т, який проходить період анодаціі, після чого фарбується збройової фарбою і запікається в камері при двох сот градусах. В середині корпусу вкручується сталева трубка з контр гайкою, виготовлена зі сталі марки 40х, яка проходить стадію воронения і після також фарбуватися. У внутрішній частині трубки є камери для кращого скидання газів, таким чином порохові гази частково виходять через газову трубку, тим самим менше нагару йде в ствольну коробку.
Даний тюнінг АК підходить для всієї лінійки карабінів з калібром 7,62х39 і 5,45х39, ФОРТ, АК, АКМ, АКМС, АКС, АК47, МАЯК, САЙГА, АКС74У, Ніжин і тд ... Крім АКСУ і Вулкан, для них ми виготовляємо окремо .
Характеристики
| Висота | 26,5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 180 |
| Калібр | 7,62х39, 5,45х39 |
| Колір | Чорний |
| Довжина, см | 175 мм |
| Матеріал | сталь |