
BUS Приклад Battlelink Utility MFT Commercial
5 085 ₴
- В наявності
- Код: 7000152
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель Utility Stock адаптується та змінюється залежно від вашого середовища чи експлуатаційних потреб, від зберігання додаткових предметів у задньому відсіку до використання спеціальних кріплень для аксесуарів. ● Похилий нековзний потиличник забезпечує надійну фіксацію прикладу під час стрільби. ● Виготовлений із міцного полімеру розробки Dupont's Military Plastic Division ● Точки кріплення швидкознімної антабки (2) розташовані для оптимального розташування ременя ● Місткий водонепроникний контейнер для аксесуарів ● Призначений для встановлення на буферну трубу типу Commercial.
Характеристики
| Модель зброї | AR15/AR10 |
| Висота | 13,3 см |
| Ширина | 4,5 см |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 255 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | США |
| Довжина, см | 18,7 см |
| Тип приклада | Commercial |
| Матеріал | полімер |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spec |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 085 ₴






