
Моноблок Vector Optics 30 мм AR тактичний зі зміщенням
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 5002822
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наддовгий моноблок з тактичним зміщенням призначений для оптичних прицілів, центральна труба яких - 30 мм. Має обробку Mil-spec, призначений для вогнепальних калібрів. Відстань між кільцями – 58 мм. Довжина бази – 90 мм, загальна довжина моноблоку – 165 мм. Кожне з кілець має по 4 гвинти для встановлення оптичного прицілу.
Характеристики
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Висота | 38 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Картонна коробка |
| Вага, г | 196 |
| Відстань між кільцями | 58 мм |
| Загальна довжина, мм | 165 мм |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



