Magnum Mobius - це повноцінний бюджетний тактичний ніж, який відрізняється надзвичайною елегантністю в цьому классе.Темно-червоні шари проставок між сталевими пластинами і чорними обкладинками створюють особливу візуальну привабливість. З кліпсою.
Характеристики
| Товщина клинка, мм | 3,3 мм |
| Твердість клинка, HRC | 56 |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 143 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип клінка | Drop Point |
| Загальна довжина, мм | 215 мм |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка сталі | 440A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 696 ₴



