
GRADUS Руків'я пістолетне FAB для M16\M4\AR15, обгумована, чорне
1 802 ₴
- В наявності
- Код: 7001871
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолетне руків'я для M16 \ M4 \ AR15 зі зменшеним кутом нахилу, гумове покриття.
Руків'я зручне для стрільби на дальні дистанції та для ведення стрільби на близьких відстанях.
Кут нахилу руків'я - 15 градусів, ергономічний дизайн, для більш впевненого хвата.
Посилена полімерна конструкція, гумове покриття для кращої фіксації.
Сумісність: M-4 / M-16 / AR-15 / SR-25 / AR-10
Характеристики
| Модель зброї | AR15 |
| Висота | 114 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 104 |
| Кут нахилу руків'я | 15 |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 55 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 802 ₴




