
AGR47B Руків'я пістолетне FAB для АК47 обгумоване, чорне
1 855 ₴
- В наявності
- Код: 7000617
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолетне руків'я FAB Defense для АК-образних карабінів.
Гумове покриття руків'я дозволяє міцно утримувати карабін навіть в мокрих руках або рукавичках.
Ергономічний дизайн дозволяє стріляти з більшим комфортом та ефективністю. Кут нахилу руків'я знижує втому кисті при тривалому утриманні.
Дозволяє швидко змінювати сектор стрільби.
Руків'я виготовлене з міцного полімерного композиту.
Є відсік для зберігання запасних батарейок.
Характеристики
| Модель зброї | АК 47 |
| Висота | 109 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Вага, г | 120 |
| Кут нахилу руків'я | 25 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 80 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855 ₴



