
Складаний діоптричний цілик FAB, чорний, для Picatinny
3 021 ₴
- В наявності
- Код: 7000640
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RBS - складаний цілик, встановлюється на стандартну планку Picatinny.
Особливості:
- Висота цілика над стволом, така ж, як і у штатних прицільних пристосувань карабінів AR15, стандарту A2
- Може використовуватися в якості основного або резервного прицілу
- Повністю ручна настройка, не потрібні спеціальні інструменти для коригування
- Виготовлений з високоміцного полімеру і металу, здатний витримувати високі ударні навантаження
- Зручний у використанні - при натисканні на кнопку, цілик відкинеться під дією пружини і зафіксується у вертикальному положенні, скласти його можна простим натисканням на кнопку
Характеристики
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Висота | 14-42 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 30 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 30-52 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
| Матеріал | Полімер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 021 ₴



