
Приклад FAB для M4, з амортизатором, регульована щока
6 996 ₴
- В наявності
- Код: 7000667
Приклад від компанії FAB-DEFENSE - зручний у використанні, розроблений для карабінів AR15/M16. Плавний вигин щоки робить стрільбу дуже комфортною.
Висоту щоки можна регулювати, це значно підвищує комфорт стрільби з будь-яким оптичним або коліматорним прицілом.
Завдяки використанню запатентованої пружини імпульс віддачі відчувається значно менше, особливо при темповій стрілянині. При пострілі енергія спочатку діє на пружину, стискаючи її, і тільки після цього передає енергію в плече стрільця. Це дозволяє значно краще контролювати зброю і спрощує виконання швидкої серії пострілів.
Особливості:
• Ергономічний, гумовий потиличник дозволяє дуже швидко і правильно «вкладатися» в зброю, спрощує процес маневрування і стрільби.
• Змінний адаптер для установки прикладу на різні версії трубок (Mil-Spec і Commercial).
• Відсутні виступаючі частини, які можуть зачепитися за спорядження.
• Конструкція важеля дозволяє не боятися мимовільного складання.
• Два слота для установки швидкознімних антабок.
• Виготовлений з міцного композитного матеріалу, не боїться ударних навантажень.
• Приклад обладнаний герметичним відсіком для зберігання батарейок.
Характеристики
| Модель зброї | AR15 |
| Висота | 133-163 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Вага, г | 399 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 180 мм |
| Матеріал | пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
- Ціна: 6 996 ₴


