SwissCard - це універсальний набір інструментів в зручній формі кредитної картки. Він легко поміщається в гаманці, сумці або кишені. Крім того, SwissCard практичний і виконує абсолютно ті ж функції і завдання, що і всі інструменти Victorinox.
Швейцарська карта - це багатофункціональний інструмент. Розмір: 82 х 54.5 х 4.5 мм. Вага: 26 гр. Матеріал: напівпрозорий червоний нейлон.
У набір включені 13 функцій:
• Лезо для відкривання конвертів
• Булавка
• Ножиці
• Кулькова ручка
• Пінцет
• Збільшувальне скло
• Викрутка плоска 3 мм.
• Викрутка плоска 5 мм.
• Хрестоподібна викрутка 00-0
• Хрестоподібна викрутка 1-2
• Світлодіодний ліхтарик (LED)
• Лінійка (див.)
• Лінійка (дюйми)
Виробник Victorinox дає довічну гарантію якості матеріалів і виготовлення
Характеристики
| Товщина | 4,5 мм |
| Ширина | 54,5 мм |
| Вага, г | 26 |
| Колір | блакитний |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина, см | 82 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887,42 ₴


