Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення напівавтоматичної зброї в розібраному стані, двостволок в розібраному стані і карабінів відповідної довжини.
Міцний пластик в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Зручні замки у вигляді слайдера - надійні і довговічні, завдяки конструкції цього замку його практично неможливо зламати і вони не схильні до зносу.
Для захисту вмісту кейса на слайдер можна встановити кодовий замок.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Зовнішні розміри кейса: 84 x 33 x 9 см
Внутрішні розміри кейса: 82 x 29,5 x 8,5 см
Характеристики
| Вага, кг | 1,95 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | 820х295х85 мм |
| Довжина, см | 82 см |
| Матеріал | пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Negrini |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| У зібраному вигляді | Да |
| Внутрішні розміри, ДхШхВ | 120х19х3 см |
| Довжина зброї, см | 92 |
| Довжина чохла, см | 95 |
| Зі встановленою оптикою | Немає |
- Ціна: 2 332 ₴





