Революційно нова лінійка Leatherman! Тепер витяг інструментів стає ще простішим!
В основі нової лінійки лежить магнітне відкриття і закриття інструментів для полегшення оперування і збільшення терміну служби.
Серія Т - варіанти для повсякденного носіння. Стильний аксесуар з безліччю корисних опцій!
В Т4 12 інструментів:
клинок зі сталі 420НС
підпружинені ножиці
міні-інструмент типу важеля
іструмент для відкриття платикових пакувань
шило з швейним вушком
відкривачка для пляшок
напилок по дереву і металу
пінцет
хрестова викрутка Phillips
середня плоска викрутка
мала плоска викрутка
мініатюрна плоска викрутка
Характеристики
| Кількість функцій | 12 |
| Матеріал чохла | немає |
| Ширина | 2,4 см |
| Матеріал клинка | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Вага, г | 122 |
| Загальна довжина, мм | 93 мм |
| Матеріал руків'я | Glass-Filled Nylon |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Колір | Navy |
| Країна виробник | США |
| Довжина клинка, мм | 56 мм |
| Марка сталі | 420HC |
| Розмір | кишеньковий |
| Довжина, см | 9,3 см |
| Матеріал | 420HC Stainless Steel |