
Моноблок Vector Optics 25,4 мм AR тактичний зі зміщенням
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 5003137
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моноблок Vector Optics з діаметром кілець 25.4 мм виготовлений з алюмінію, корпус моноблока тонкий, завдяки цьому його вага - 195 г. Кільця моноблока мають по 4 гвинти для встановлення вашого прицілу.
Загальна довжина моноблока складає 135 мм, висота від низу до центральної осі кілець - 38 мм. Міжкільцева відстань становить 64 мм.
Характеристики
| Висота | 38 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 195 |
| Відстань між кільцями | 64 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Довжина, см | 13,54 см |
| Матеріал | 6063-T6 aluminum alloy |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





