
Моноблок Vector Optics 25,4 мм низький на ластівчин хвіст
450 ₴
- В наявності
- Код: 5003252
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моноблок має довжину 100 мм, призначений для оптичних прицілів діаметр центральної труби яких 25,4 мм. Моноблок кріпиться на "ластівчин хвіст" за допомогою 4-х поперечних стопорних штифтів.
Кільця мають по 4 гвинти для встановлення прицілу, Моноблок має низький профіль. Висота від низу до центральної осі кілець – 25.4 мм. Відстань між кільцями становить 56 мм. До комплекту входить шестигранний ключ.
Характеристики
| Висота | 25.4 мм |
| Кріплення | Ластівчин хвіст |
| Вага, г | 158 |
| Відстань між кільцями | 56 мм |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





