
Глушник STEEL Patriot до АК-74 5.45х39 24х1.5
3 550 ₴
- В наявності
- Код: 7002647
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Материал и покрытие: Конструкционная сталь \ Оксидирование
Гашение звука: 26дБ 60%
Конструктивные особенности:
Камеры: 9+1 (аналог 15 камер)
Неразборный
Предварительная расширительная камера
Плавающий сепараторный блок плавающий
Возможность автоматического режима стрельбы: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steel |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| % Гасіння звуку | 60 |
| Акустична ефективність, дБ | 26 dB |
| Вага, г | 470 г |
| Тип | Саундмодератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина, мм | 197 |
| Додаткова інформація | Можна використовувати підствольний грanaтомет. Попередня розширювальна камера. Плаваючий сепараторний блок |
| Дульна різь | M24x1.5 |
| Калібр | 5.45х39 мм |
| Камери | 10 |
| Конструкція | Нерозбірний |
| Матеріал | Сталь |
| Модель зброї | АК |
| Режим Стрільби | Автоматичний |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Будь-який Підказок, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴







