
Кільця Vector Optics 25.4 мм високі на ластівчин хвіст
315 ₴
- В наявності
- Код: 5003493
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільця діаметром 25,4 мм (1 дюйм) для планки «ластівчин хвіст» 11 мм з високим профілем, висота – 34 мм. Кільця виготовлені з алюмінієвого сплаву 6063-T6 з чорним матовим покриттям, завдяки матеріалу мають легку вагу – 106 г. У комплект кілець входить шестигранний ключ, який забезпечує швидку та легку установку. Кільця пройшли випробування на потужних пневматичних гвинтівках та вогнепальній зброї.
Характеристики
| Висота | 34 мм |
| Кріплення | Ластівчин хвіст |
| Вага, г | 106 |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Довжина, см | 21 мм |
| Матеріал | Алюминий 6063-T6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴



