
Райзер Vector Optics для коліматорів Frenzy-X і Frenzy AUT MOJ (Trijicon RMR)
765 ₴
- В наявності
- Код: 5003492
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Райзер призначений для коліматорних прицілів Vector Optics Frenzy-X та Frenzy AUT.
Висота райзера складає 28 мм, кріплення Weaver 21 мм. Довжина кріплення на планці – 41 мм. Райзер має прозорий стиль для сумісності із прицільними пристроями Вашої зброї.
Характеристики
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 43 |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина, см | 46 мм |
| Матеріал | Алюміній 6061-T6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴




