
Глушник Steel Gen II Tactical .22 5.45 7.62
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 1270241
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steel |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| % Гасіння звуку | 40, 70 |
| Акустична ефективність, дБ | 20 dB, 30 dB (C) |
| Вага, г | 290 г |
| Тип | Саундмодератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина, мм | 107 |
| Додаткова інформація | Гасіння звуку: 30дБ 70% - 22LR / 40% - інші калібри, Попередня розширювальна камера, Плаваючий сепараторний блок. |
| Дульна різь | 1/2-20 UNF, 1/2-28 UNEF, M14x1, M14x1 LH, M24x1.5 |
| Калібр | 22 LR, 223 Rem (5,56/45), 5.45х39, 7.62х39 мм |
| Камери | 6 |
| Конструкція | Нерозбірний |
| Матеріал | Сталь |
| Режим Стрільби | Одиничний |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Будь-який Підказок, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴



