Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steel |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| % Гасіння звуку | 65 |
| Акустична ефективність, дБ | 28 dB |
| Вага, г | 560 г |
| Тип | Саундмодератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина, мм | 215 |
| Додаткова інформація | Попередня розширювальна камера, Плаваючий сепараторний блок |
| Дульна різь | M14x1 LH |
| Калібр | 5.45х39 мм |
| Камери | 10 |
| Конструкція | Нерозбірний |
| Матеріал | Сталь |
| Режим Стрільби | Автоматичний |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴




