
Вільно вивішена тактична цівка для АР15
4 400 ₴
- В наявності
- Код: 900003
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільно вивішена цівка для карабінів на базі AR-15/M4/M-16 з довжиною ствола 16" (Zbroyar, Schmeisser M4, Thor, NEA).
Дану цівку було розроблено для максимально ергономічного схоплювання зброї, з можливістю модульної установки обладнання на додаткові планки Пікатіні. Планки Пікатіні встановлюються на стандартні кріплення Key Mode.
Цівка фрезерована з цільної алюмінієвої заготовки (марки 2024Т3). Кріплення здійснюється на гайку кріплення ствола (barrel nut), що поставляється у комплекті.
Увага! Установлення цівки потребує заміни штатного газблока на низькопрофільний.
Технічні параметри:
- Тип: Вільно вивішена цівка.
- Довжина: 230 мм.
- Маса цівки: 180 г, гайки фіксатора – 10 г.
- Маса гайки barrel nut: 185 г.
- Діаметр: 50 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 900003 |
| Вага, г. | 180 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 230 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель зброї | AR-15 |
| Паковання | Картонна коробка |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Колір | Black |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



