
Speed Loader Для Магазинов Magpul AR-15 5.56x45 .223 Спидлоадер Ускоритель Зарядки Магазинов
750 ₴
- В наявності
- Код: 112548
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Идеально подходит для магазинов Magpul AR-15 5.56 .223.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magpul |
| Країна виробник | Україна |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Одиниці виміру | (за шт) |
| Мoдель. | AR-15 |
| Модель зброї | AR-15 |
| Зброя | Вігнестрельний |
| Колір | Olive drab, Чорний |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Калібр | 223 Rem (5,56/45) мм |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







