
Саундмодератор IMMORTAL DSR ДЛЯ СВД 7.62Х54 R
10 500 ₴
- В наявності
- Код: 0009865333
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саундмодератор IMMORTAL DSR ДЛЯ СВД 7.62Х54 R
Каліbr: 7,62×54 R
Різьблення: -
Вага: 830 гр.
Габарити: 316x37
Матеріал та покриття: Італійська нержавіюча сталь
Покриття: Cerakote
Гасіння звуку: 28дБ / 65%
Конструктивні особливості:
Камери: 9+1 + розширювач (аналог 22 камер)
Частково розбірний
Попередня розширювальна камера
Плаваючий сепараторний блок
Розсікач порохових газів
Режим роботи: одиночна полуавтоматична робота
Гарантія: 1 рік
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steel |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| % Гасіння звуку | 65 |
| Акустична ефективність, дБ | 28 dB |
| Вага, г | 830 г |
| Тип | Саундмодератор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина, мм | 316 |
| Додаткова інформація | Камери: 9+1 + розширювач (аналог 22 камер) Частково розбірний Попередня розширювальна камера Плаваючий сепараторний блок Розсікач порохових газів |
| Калібр | 7.62Х54 мм |
| Камери | 10 |
| Конструкція | Нерозбірний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Мoдель. | IMMORTAL DSR |
| Модель зброї | НВД |
| Режим Стрільби | Одиничний |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Будь-який Підказок, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴




