Щіка для регулювання висоти приклада GLR-16 дає змогу комфортно стріляти з оптикою різних розмірів і форми.
• Надійна та міцна конструкція.
• Трипозиційне регулювання.
• Просте встановлення, немає потреби в послугах збройовика.
• Виготовлена з міцного композитного матеріалу.
• Планка Picatinny дає змогу встановити різні аксесуари, чудово підійде для встановлення додаткового патронташа.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8001244008953 |
| Артикул | 928475 |
| Вага | 6,4 кг г |
| Вага в упаковці | 6,9 кг |
| Висота | Від 77 до 97 см мм |
| Габарити упаковки | 154 х 37 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Lavanda |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Особливості | Сталева підставка для праски або парогенератора<br /> Тримач для кабелю<br /> Поличка для білизни<br /> Розкладний кронштейн для тремпелів |
| Розмір | 154 x 45 x 93 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 44 см |
| Розміри у складеному вигляді | 150 x 33 x 4,5 см |
| Тип | Підлогові дошки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴








