X-1 Ventana® 2 забезпечує продуктивність, обіцяєну її стрімким дизайном. Тут є реалістичний колір, видатна яскравість зображення й чіткість по краях, а також вибір окуляра з прямими або кутовими лінзами та інші високопродуктивні функції. Там, де знижується продуктивність прицілів, SX-1 Ventana 2 підіймається й заглядає ще далі.
Цей комплект містить компактний регульований штатив (з похилою головкою з кількома напрямками та нековзними ніжками), футляр для перенесення з відкидною кришкою, м'який чохол, неопреновий ремінець і кришки об'єктива.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leupold |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 4.0 - 1.3 мм |
| Діаметр об'єктива, мм | 80 |
| Кратність (збільшення) | 20 - 60х |
| Мінімальна фокусна відстань | 7,5 м |
| Загальна довжина, мм | 432 мм |
| Поле зору (в градусах) | 1.7 - 0.9 |
| Поле зору (на 100 м), м | 27.0 - 14.0 |
| Паковання | Кейс для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 672 ₴








