Серія Buck "Spitfire" належить до класу Recreational. Це означає, що він незамінний у поході або вилазці на природу. Легкий і міцний, він впорається з будь-якою легкою або середньою важкою роботою. Показово, що цю модель можна носити на чотирипозиційному кліпсі, тому вона знайде своє місце в будь-якому спорядженні, у/на рюкзаку або на кишені. Відкривається ніж однією рукою за допомогою отвору біля навершя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 83 мм |
| Марка стали | 420HC |
| Матеріал піхви/чохла | Немає |
| Матеріал ручки | Aluminum |
| Загальна довжина, мм | 190 мм |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 288 ₴




