Otario — американська компанія виробник ножів і аксесуарів до них. заснована ще далекого 1889 року в штаті Нью-Йорк, вона дістала назву на честь округуpoтаpo. Попри те, що на той час виробничі інструменти були дуже примітивними та мізерними, якість ножів для того часу була на високому рівні, що помітно підвищений попит на продукцію.
На сьогодні компанія переживала кілька поглинань і зливань, і це тільки зміцнювало їхню позицію на ринку холодної зброї. У цей момент компанія виготовляє наднадійні та якісні тактичні, туристичні, мисливські, колекційні ножі та мульти інструменти, і, звичайно ж, класичні "одульні" ножі, за своїми довгорічними традиціями.
Модель 07534 Cayuga названа на честь одного з найкращих озер штату Нью-Йорк. Це простий і надійний мисливський ніж з оптимальною довжиною клинка та зручними шкіряними піхвами. Від "олдскульних" моделей її відрізняє ручка із сучасного синтетичного матеріалу — комбінації поліпропілену та кратону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ontario |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 120 мм |
| Марка стали | 420 Stainless |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Матеріал ручки | Поліпропілен/Кратон |
| Загальна довжина, мм | 230 мм |
| Твердість клинка, HRC | 50-55 |
| Тип заточування | Plain |
| Товщина клинка, мм | 4,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 984 ₴




