Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 1.68 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690101363 |
| Артикул | 926278 |
| Габарити | 200 x 150 x 130 см |
| Габарити упаковки | 59 х 11 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Aluminium/Dark Grey |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Двомісні |
| Призначення | Для пляжу, риболовлі |
| Підлога | 190Т Polyester Alu/PU зі вставками з повітропроникного поліестеру (Breathable Polyester) |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




