Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Вага | 2900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8014044961915 |
| Артикул | 924394 |
| Габарити в складеному вигляді | 76 х 20 х 20 см |
| Габарити упаковки | 76 х 20 х 20 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Apple Green |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | поліестер/поліуретан |
| Розміри | 190 х 130 х 3,5 см |
| Тип | Самонадувні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 372 ₴


