Ще одна новинка від LedLenser — лінійка ліхтарів "I". Ці ліхтарі розроблялися спеціально для промислових підприємств, тому всі вони обладнані зручними зарядними станціями, це дає змогу бути впевненим у тому, що ліхтар завжди буде під рукою й готовий до роботи. Ліхтар без побоювання можна залишати в зарядному пристрої, інтелектуальна система заряджання підтримуватиме максимальний заряд батареї. Як і у всіх інших ліхтарях LL, під час створення лінійки "I" були використані найсучасніші технології й унікальні технологічні рішення. Системи AFS, SMT і Rapid Focus забезпечать яскравий, чистий і контрольований промінь світла на будь-яких дистанціях.
На кожному ліхтарі нанесений унікальний номер, який підтверджує справжність продукції та дає 5-річну гарантію на ліхтар. (За умови реєстрації на офіційному сайті виробника, необхідно ввести унікальний номер, нанесений на корпус ліхтаря, гарантія становить — 7 років).
Ліхтар має два режими:
1. Повна потужність — 220 люменів (дистанція променя — 180 метрів, час роботи — 4 годин).
2. Мала потужність — 25 люменів (дистанція променя — 60 метрів, час роботи — 30 годин).
Система Advanced Focus System (AFS) — це запатентована комбінація відбивача та лінзи для створення світлової системи, яка забезпечує сфокусований промінь для дальніх відстаней, і розсіяний промінь для освітлення об'єктів поблизу. За допомогою зміни положення головки ліхтаря ви можете регулювати фокус, у такий спосіб підбираючи ідеальне поєднання розсіювання променя на різних відстанях. Завдяки цій технології промінь буде яскравим і чистим на будь-яких дистанціях.
Система Rapid Focus дає змогу миттєво змінювати фокус променя. Отже, освітлювати як об'єкти, що розташовані на великій відстані, так і близькі об'єкти, водночас, не даючи зайвого засвічення. Фокус перемикається плавно, даючи можливість точно відрегулювати необхідний ступінь розсіювання, конструкція ліхтаря дає змогу виконувати всі маніпуляції однією рукою.
Технологія Temperature control — захист від перегрівання тіла ліхтаря та світлодіода.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, mAH | 1800 |
| Вага, г | 175 г |
| Водонепроникність | Так, IPX-4 |
| Час роботи, г | 4/30 |
| Гарантія | 2+5 років під час реєстрації на сайті виробника |
| Дальність променя, м | 180/60 |
| Діаметр голови, мм | 36,5 |
| Діаметр центральної трубки, мм | 29,5 |
| Дроб тест, м | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Загальна довжина, мм | 130 мм |
| Светодиод | Power LED |
| Светосила, лм | 220/25 |
| Тип батареї | 4хNiMH Micro (AAA) 1.2V |
| Паковання | Коробка |
| Колір | Чорний |
| Цвет светодиода | Білий (6000 — 8000 K) |
- Ціна: 2 596 ₴











